PİYANO NAKLİYAT

 
Piyano nakliyesi uzmanlık gerektiren bir hizmet alanıdır. Piyano taşımacılığı konusunda uzman olan taşıma şirketimiz gerekli ekip ve ekipmanlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Piyano taşıma hizmeti çok zor bir hizmettir. En küçük yaşanan bir aksilikte piyanonun taşınma sırasında zarar görme olasılığı oldukça yüksektir. Bir piyanonun ağırlığı ortalama 200 ile 450 kg arasında değişiklik göstermektedir. Bunun için Capital Nakliyat firması olarak özel asansörlü taşıma sistemlerimiz ile piyanoların taşımacılığını yapıyor ve adresinize teslimini sağlıyoruz. 
Piyano taşımacılığı oldukça hassasiyet gerektirir. Muhakkak doğru ekipmanların kullanılması ile yapılmalıdır. Diğer taşıma firmaları gördüğümüz kadarı ile bina içerisinde piyano taşımacılığı yapmaktadır. Bu da piyanoya oldukça geri dönüşü mümkün olmayan zararların gelmesini oldukça kolaylaştırır. Muhakkak piyanolar bina içinde veya bina asansörü kullanarak değil, bina dışına kurulan asansörlü taşıma ekipmanlarının kullanılması ile yapılmalıdır.
Piyano taşımacılık işlerin sektöründe belirli bir pozisyonu olan kaliteli firmaların seçilmesi ile yapılması gerekir. Bir çok taşıma firması normal sıradan bir eşyayı taşır gibi piyano taşımacılığı yapmaktadır. Piyano taşımacılığı hiçbir zaman tecrübesiz firmalara yaptırılmaması gereken riskli bir iştir.
Piyano nakliyesi hizmeti öncesinde piyano olduğundan daha iyi ve daha kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak ambalajı yapılır. Piyano ilk olarak kraft kağıtlara sarılır ve ardından havalı naylona sarılır. Arkasından ise battaniyeye sarıldıktan sonra taşınmaya hazır hale getirilir. Özel askı sistemleri ile emniyetli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.
Capital Nakliyat olarak  siz değerli müşterilerimizin piyano taşımacılığı alanında bir çok bireysel ve kurumsal firmaların eşyasını taşımış, yeteri seviyede tecrübesi bulunan, özel taşıma araçlarıyla sizlere sorunsuz nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir nakliyat şirketidir.
Tüm Türkiye geneline hizmet veren taşıma şirketimiz gerekli ekipmanları olan askı, kızak, lift, vinç, makaslı tras palet ve asansör sistemlerini kullanarak piyano taşımacılığı yapmaktadır.