FABRİKA TAŞIMACILIĞI

 
 CapitalNakliyat firması fabrika taşımacılığı alanında sizlere kaliteli, güvenilir hizmet anlayışımız ile eşyalarınıza gereken hassasiyet ve değeri göstererek sorunsuz, sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Fabrika taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğiniz sizlere bir telefon kadar yakınız.
 
Fabrika nakliyesi hizmeti almaya karar verdiğinizde hiçbir iş kaybına uğramadan özenle ve hasarsız bir şekilde deneyimli personellerimiz tarafından fabrika içerisinde tüm eşyalarınızı alıyor ve kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ile taşımacılığını yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz özel taşıma ekipman sistemleri ile fabrika içerisinde bulunan her türlü ağır bazda olan tüm eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımacılığını yapmaktayız.
 
Firmamızı tercih ettiğinizde fabrika içinde ve sonrasında sunacağımız hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz şekildeki gibi olacaktır.
1-Fabrika içinde bulunan tüm makine sistemleri pasif durumda iken firmamız bünyesinde çalışan teknik ekibimiz ile makinelerin yerden olan bağlantıları çıkarılır ve özel bir ambalaj malzemeleri kullanarak taşıma hazır hale getirilir.
2-Fabrikanın ofis katları içinde bulunan tüm mobilya eşyalar demonte yapılır ve ambalajlanır. Eğer eşya farklı bir fabrikaya götürülüyor ise orada da yine aynı şekilde demonte gören eşyalar ambalaj malzemelerinden çıkarılıp montesi yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.
3-Elektronik eşyalarınız arasında olan bilgisayar, yazıcı, telefon, fax cihazı, modem vb. eşyalar ambalajları kraft kağıt ve havalı naylon malzemeleri kullanılarak ambalajı yapılır.
4-Çok ağır türde olan eşyalarınız asansörlü taşıma sistemiyle veya forklift sistemi sayesinde taşınması yapılır ve araçlarımıza yüklenir.
Capital Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize fabrika taşımacılığında firmamız bünyesinde özel olarak eğitilmiş eleman kadromuz ve kullanmış olduğumuz son sistem ekipmanlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Kullanmış olduğumuz ekipmanların tümü Avrupa malzemeler olup ambalaj malzemelerimiz ise birinci kalite ürünlerdir. Tüm fabrika içindeki eşyalar titizlik ile taşınmaktadır.
Fabrika içinde bulunan tüm eşyalarınız yeni gideceği olan adreste eşyaların kurumları yapılarak sizlere anahtar teslim hizmet verilir. Kamyon, forklift, asansörlü nakliyat teknolojilerini kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.