FUAR TAŞIMACILIĞI

 
Katılacağınız fuar, seminer veya tanıtım organizasyonları sonrası Capital.Nakliyat firması olarak fuar organizasyonları sonrasında siz değerli müşterilerimizin her türlü etkinlik sonrası taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Capital taşımacılık şirketi olarak katılacağınız etkinliklerin bitiminde kaliteli ve güvenilir olarak tam zamanında deneyimli eleman kadrosu ve son model araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir. 
Bilindiği üzere bu tür organizasyon etkilikleri zamanın kısıtlı oluşundan dolayı gerçekleştirildiğinden ve bir o kadar zor olarak gerçekleştirildiğinden fuar lojistik taşımacılığı deneyim ve güven gerektiren bir hizmet alanı olmuştur. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel çözümler sayesinde güvenilir, hızlı ve kaliteli olarak Türkiye il sınırları genelinde fuar organizasyonlarının taşımacılık işlerini yapmaktayız.
 
Neden Capital Nakliyat firmasını fuar organizasyon sonrasında taşımacılık işlerinizde tercih etmelisiniz?
- Son model taşıma araç filosu ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehir dışı taşımacılık
- Fuar alanında eşyalarınızı yükleme, boşaltma ve teslimat hizmetleri
- Fuar organizasyonu teşvik iadesi belgelerinin verilmesi
- Fuar taşımacılık danışmanlık hizmetleri entegre çözümlemeler
- Deneyimli personel kadrosu
Fuar taşımacılık ve diğer özel projelerinizde Capital Nakliyat olarak Deneyim ve uzmanlık ile sizlere hizmet vermektedir. Son model taşıma araç filolarımız ve Türkiye genelinin her yerinde kaliteli hizmet ağı çözümlerimizle başarılı, ekonomik, kaliteli taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.