PARSİYEL TAŞIMACILIK

 
Parsiyel eşya taşımacılığı bir diğer adı ile parça eşya taşımacılığı alanında araçlarımıza alınan yükler tüm Türkiye genelini dolaşmaktadır. Araçlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak Türkiye’nin bir çok ilini ziyaret etmektedir. Normal bir taşınma ile aynı mantıkta hizmet veren parsiyel taşıma sistemi ile oldukça ekonomik olarak taşınabileceksiniz. Yüksek maliyetlerdeki çıkan taşımaları bir kenara bırakıp eğer müşterilerimizin eşyası miktar olarak fazla değil ise hesaplı fiyatlar üzerinde taşınabilir.
 
Parsiyel eşya taşımacılığı birden fazla müşterimize veya birden fazla yük yada eşyanın taşınmasına anlamına geldiğinden dolayı yükleriniz ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi veya boşaltılması esnasında karışıklık olabileceğini düşünebilirsiniz. yüklerinizi indireceğimiz yol güzergahları ile eşyaların sırasıyla indirilecek yük olarak araç içerisine yükleme yapmaktayız. Önceden hazırlanan eşya envanter listesine göre eşya boşaltma ve teslimatını yapmaktayız.
Parsiyel parça eşya taşımacılık konusunda Türkiye’de oldukça iddialı firmalar arasındayız. Yarım kamyonu doldurmayacak türdeki eşyalarınız Türkiye’deki her hangi bir noktaya sorunsuz olarak teslimatı yapmak bizim işimiz. Hafta içi her gün gerçekleşen paletli sistem taşımacılık seferlerinde parsiyel eşyalarınızı kapıdan alıyor, istenilen adrese teslim ediyoruz.