PARA KASASI TAŞIMACILIĞI

 
Çelik para kasası taşımacılığı deneyim ve tecrübe gerektirir. Yapılan en küçük bir aksaklık para kasasının zarar görmesine yol açar. Capital Nakliyat firması olarak kullanmış olduğumuz özel teknikler ve doğru ekipmanlar ile sadece para kasası değil tüm ağır bazda olan eşyaların taşımacılığı yapmaktadır. Firma bünyemizde çalışan elemanlarımız ağır türdeki eşyaların nasıl taşınacağı yönünde iyi eğitilmiş elemanlardır. Yaşanacak en küçük bir ihmal ağır yaralanmalara sebebiyet verebilir. 
Para kasası taşımacılığı öncesinde ilk olarak taşınacak olan kasanın ağırlık miktarına bakılır. Kasanın ağırlık miktarına göre kullanılacak ekipmanlar önceden belirlenerek taşınma planı hazırlanır. Taşıma işlemi başlamadan önce para kasası kusursuz olarak ambalajı yapılır. İlk olarak kasaya kraft kağıt sarma işlemi yapılır. Sonrasında ise havalı naylon ve battaniye sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Kasa gerektiğinde deneyimli insan gücünden faydalanarak taşınır veya asansörlü taşımacılık sistemi ile de taşınabilir. 
Para kasası taşımacılık hizmetlerinde özel askı sistemleri, kızaklar, merdivenler ve çeşitli aparatlar kullanılarak taşınır. Vinç lift yardımı ile de kasa gideceği yere transfer edilir.
 
Para kasası taşımacılığında özel taşıma araçlarımızın yardımı ile ağır tonajlı eşyalarınız hiçbir zarar ve ziyana uğratılmadan taşınabilir. Kurumsal firma ve şirketlerin hemen hemen tüm para kasası taşımacılık hizmetleri firmamız aracılığı ile yapılmaktadır. Banka kasaları, ev tipi kasalar, otel kasaları türündeki tüm kasaları taşıyacak ekipmanlarımız mevcuttur.
Maddi değeri yüksek olan para kasası taşımacılığı öncesinde olabilecek sorunlar düşünülerek önceden anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından taşınacak olan kasalara sigorta yapmaktayız. Müşterimize olabilecek tüm zarar ve kasaya gelebilecek tüm deformasyonlara karşı sigorta altına almaktayız. Para kasası taşımacılık hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize deneyimli eleman kadromuz hizmet vermekteyiz. Avantajlı fiyat seçeneklerimizden faydalanmak ve sizlere iyi düzeyde hizmet verebilmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Para kasası taşımacılık hizmetleri almak için firmamızı arayabilirsiniz.