ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Askılı tekstil taşımacılık sektöründe Capital Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize öz mal kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında her biri uzman niteliğini taşıyan elemanlarımız ile tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Öncelikle unutulmaması gerekir ki askılı taşımacılık hizmeti göründüğünden kolay olmadan sıradan bir hizmet alanı değildir. Alanında uzman personellerin bulunduğu, özel taşıyıcı ekipmanlara yer verildiği bir hizmettir. Bu doğrultuda müşterilerimize uzun yılların vermiş olduğu deneneyim ve tecrübelerden yararlanarak profesyonel taşıma çözümleri üretmeye devam etmekteyiz.
Askılı tekstil taşımacılık araçlarımızın iç dizaynı normal kapalı çelik kasa araçlarının içi gibi boş değil, iç kısımlarında askı sistemlerinin olduğu şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımızın hepsi kapalı çelik kasa nakliye aracı olduğundan dolayı her türlü hava ve yol şartlarına maruz kalmadan temiz, kaliteli ve güvenli bir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır. Ayrıca belirtmeliyiz ki müşterilerimizin isteğine göre araçlarımızın içinde özel boyut ve miktarlarda özel askılı sistemlerinin olduğunu belirtebiliriz.
Tekstil ürünleriniz araçlarımızın içinde mevcut olan askı sistemi sayesinde tekstil ürünlerinizin gideceği yere gayet sorunsuz ve başarılı bir şekilde transferi gerçekleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz sadece tekstil ürünlerinizin olduğu adresi ve eşyanızın gideceği adresi belirtmeniz bizim için yeterli olacaktır.
Tekstil eşyalarınız araçlarımıza yerleştirildikten sonra pantolon, ceket, etek, gömlek vb. tekstil eşyalarınız hiçbir şekilde kirlenmeden, kırışmadan adrese ulaştırıyoruz. Her türlü tekstil ürününü şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmetini gerçekleştirebiliriz.
 
Askılı tekstil taşımacılığının avantajları nelerdir?
1- Tekstil ürünleriniz taşınırken kirlenmeden, kırışıklık olmadan rahatlık ile taşınabilir.
2- Taşınan tekstil ürünlerinin her biri özel toz poşetleri geçirilerek taşındığından dolayı ürünleriniz tozlanmadan istenilen adrese gönderimi yapılır.
3- Askılı tekstil araçlarımızın hepsi yeni model araçlar olup özel askı sistemleri ile donatılmış araçlarımızdır.
Capital Nakliyat firması olarak araçlarımız içerisinde özel toz geçirmez askı sistemleri ile hem tekstil ürünleriniz taşıyor, hem de koliler içinde ürünleriniz bulunuyor ise bunlarda sorunsuz olarak adresinize teslim ediyoruz.