SİGORTALAMA

 
Capital Nakliyat firması olarak taşıma hizmeti vermiş olduğumuz tüm hizmet alanlarımız içerisinde sigorta kapsamı dahilinde eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm sigorta poliçeleri ile müşterilerimizin aynı zamanda hasar takiplerinin yapılması, sigorta şirketleri ile organize olarak çalışması, evrak dosya takiplerinin yapılması, eşyalarda oluşabilecek hasar durumlarında sigorta firması tarafından eşyanın maddi değerinin ödenmesi gibi alanlarda müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Ayrıca hasar dosyalarında gerekli eksik evraklar olmadığı durumlarda zarar durumları hasar sahiplerine ödenebilmektedir.
 
Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası;
Ev, ofis taşıma lojistik hizmetleri sorumluluğu tarafından eşyalara firmamız tarafından uygulanan paketleme, yükleme, boşaltma, aktarma faaliyetleri içerisinde meydana gelen hasarlar teminat altındadır. Ayrıca eşyaların taşınma esnasında doğal afetlerden oluşabilecek deprem, sel, hırsızlık, terör gibi olumsuz durumlarda hasarlar teminat kapsamı içerisindedir.
 
Eşya Depolama Sigortası; 
Capital Nakliyat tarafından eşya depolama hizmeti aldığınızda depomuzda muhafaza edilen tüm eşyalar sigorta kapsamı altındadır. Eşyaların taşınma sırasında veya depoda oluşabilecek hasar durumlarında eşyalarınız teminat altındadır. Elleşme hasarları, terör, yangın, deprem, sel su baskını veya oluşabilecek tüm doğal afetler karşı eşyalarınız koruma altındadır.
 
Emtia Sigortası; 
Firmamız tarafından eşyaların bir yerden bir yere taşınma sırasında oluşabilecek kazalara karşı alınabilecek sigorta kapsamıdır. Bu sigortanın kapsamı ise aracın devrilmesi, kaza yapması, eşyanı kırılması, yanması, çalınması gibi durumlara karşı yapılan sigortadır. Ayrıca oluşabilecek doğal afetlere karşı da teminat altındadır.
 
Capital evden eve nakliyat olarak şehir içi, şehirler arası tüm taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızın tümü sigorta kapsamı altındadır. 
 
Sorunsuz ve güvenilir bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız firmamız aracılığı ile çalışabilirsiniz.