ARŞİV TAŞIMACILIK

 
Arşiv tüm dünya genelinde kurumların kişiler hakkında biriktirmiş olduğu bir takım belgelere denilmektedir. Gerçek ve tüzel kişilere ait bu tür belgeler yeri geldiği zaman bir bilgiye bakılacağı zaman oldukça ihtiyaç duymaktadır. Yazılı, görsel her türlü bilginin birikmiş olduğu arşiv depoları firma bünyemizde çalışan deneyimli eleman kadromuz ve yeni model araç filolarımız ile sizlere en hesaplı fiyatlar ile arşiv taşımacılığı alanında sizlere hizmet vermekteyiz.
 
Arşivler genel olarak iki bölüme ayrılır. Eski klasik arşivler ve yeni nesi modern arşivlerdir. Klasik eski tip arşiv dosyaları içerisinde Osmanlıca yazılmış olan eskiye ait belgeler ve veriler bulunur. Klasik yeni nesil arşivlerde ise iş yaşamının katmış olduğu gerçek ve tüzel kişilere ait bir takım belgelerin yer aldığı arşivlerdir.
 
her türlü arşivi bulunan hastane, okul, muhasebe büroları, hastane, noter ve devlet kurumlarına ait arşivlerin taşıma işlerini güvenli, hesaplı ve üstün titizlik kalitesi ile yapmaktadır.
 
Arşiv taşımacılığı hizmeti almaya karar verdiğiniz ücretsiz olarak firmamız tarafından gönderilen eksper arşivinizi inceler. Yapılan inceleme ile kaç personel çalışacağı ve hangi boyutta taşıma araçlarına yer verileceğinin tespitini yapar. Verilecek olan hizmet hakkında detaylı bilgi firmamız tarafından verildikten sonra anlaşma sağlanır sözleşme kapsamında arşiv taşınma tarihi belirlenir.