ANTİKA EŞYA TAŞIMACILIĞI

 
Capital Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize antika eşya taşımacılığı alanında deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji nakliyat araçlarımız ile tüm Türkiye geneline nakliyat hizmeti vermekteyiz. Son derece titiz çalışmaların bir arada koordinasyonlu bir şekilde sağlanması ile tüm antika eşyaların sigortalı olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Antika eşyaların hassasiyet ve titizlik gerektiren bir hizmet alanı olduğunun bilincini taşıyan ve oldukça önemseyen bir hizmet alanı olduğunun bilincindeyiz. Bu sebep itibariyle taşıma işlerinde en küçük bir aksaklık olmadan kaliteli olarak eşyalarınızın istediğiniz yere transferi olması için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.
Antika eşyalar için firmamız tarafından özel olarak geliştirmiş olduğumuz taşıma sistemleri, ekipmanları ve kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri ile taşınma sırasında en küçük bir eşya parçasına hiçbir zarar gelmeden sigorta kapsamında eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız.
Antika eşya taşımacılığı öncesinde müşterimiz firmamızı 1-2 iş günü içerisinde aradığınız ücretsiz olarak firmamız tarafından gönderilen eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu ortama gelerek eşyalarınızı inceler. Eksper tarafından yapılan tespit ile eşyalarınızı taşıyacak uygun ekipmanların belirlenmesi, eşyaların hangi araçlar ile taşınacağının belirlenmesi, antika eşyalara önceden yapılacak olan sigorta değerini eksperimiz belirler. Tüm bu çalışmalar dahilinde eksper görevini yapar ve antika eşya taşımacılığı alanında müşterimize hizmet hakkında detaylı bilgi aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanır ise sözleşme kapsamında eşyalar taşınmak için hazırda bekletilir. Firma bünyemizde çalışan tüm personellerimiz maaşlı, sigortalı elemanlarımızdır. Elemanlarımız antika eserlerin taşımacılığı konusunda son derece iyi eğitilmiş eleman kadrosundan oluşmaktadır. Müşterimizin antika eşya taşıma günü Capital Nakliyat tarafından sunulacak olan hizmetimiz aşağıda belirtmiş olduğumuz gibi yapılacaktır.
 
1-Öncelikle antika eşyada demonte yapılması gereken bir nokta var ise firma bünyemizde çalışan marangozlarımız tarafından demonte aşaması yapılır. Demonte aşaması yapılan eşyaya özenle ambalaj uygulaması yapıldıktan sonra taşıyıcı elamanlarımız tarafından eşyalarınız araca götürülür ve uygun olan kısımlara yerleştirilir.
2-Kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri birinci sınıf hiç kullanılmamış Avrupa malzemelerden üretilmiş ambalaj malzemeleridir. Genel olarak antika eşyaların taşımacılığında kullanmış olduğumuz malzemeler havalı naylon, kraft kağıt, streç, köpüklü koliler, bant vb. ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.
3-Her bir eşya parçası ambalajı yapıldıktan sonra özel sandıklama sistemimiz ile taşınır ve aracımıza yerleştirilir.
4-Tüm antika eşyalar evinizden alındıktan sonra yeni evinize götürülmek için yola çıkar.
5-Demonte gören eşyalar firmamız personeli tarafından montaj aşaması yapılır ve eşyalar kullanıma hazır hale getirilir.